Як встановити рекламну конструкцію?

Зовнішня реклама - Львів окружна


Дуже багато людей шукає в інтернеті інформацію за такими ключовими словами як: “оренда білбордів” або “купити білборд”. Однак користувачів та власників бізнесу також цікавить як встановити рекламний щит. А на цю тему у результатах пошуку, зазвичай, зовсім мало релевантної та корисної інформації. Саме тому ми підготували для вас коротку та зрозумілу для всіх інструкцію як це зробити.

З багаторічного досвіду знаємо, що встановити рекламний щит чи білборд – це дуже складний процес. Він вимагає чимало часу та вирішення низки бюрократичних питань, починаючи від проектування розміщення білборда чи рекламної арки аж до встановлення самого рекламного щита.

Як обрати місце розташування вашого рекламного білборда

Для початку вам слід переконатись, що місце, на якому ви плануєте розмістити ваш білборд – вільне та відповідає усім вимогам Укравтодору, Поліції та органу місцевого самоврядування (ОДА, міська рада чи селище). Після цього потрібно замовити проект та усі схеми з точним місцями розташування вашої майбутньої рекламної конструкції у спеціальних організаціях, які за це відповідають.

Як подати документи на встановлення білборда

Наступний крок – напишіть заяву та подайте усі документи через ЦНАП у місті чи селищі, в якому ви проживаєте, на такі установи як Укравтодор та Поліція. Після того, як вищеназвані органи затвердять проектну документацію, місцева влада зможе винести це питання на розгляд виконавчого комітету. І лише після ухвалення позитивного рішення про встановлення рекламної площі ви отримаєте довгоочікуваний дозвіл на омріяний білборд.

Утім, не забувайте, що ви будете забов’язані сплачувати щомісячні податки за тимчасове користування землею місту чи селищу. Вам також доведеться підтримувати технічний стан рекламної конструкції.

Білборд - м. Львів

Як орендувати білборд у Львові?

Якщо ж ці кроки для вас надто складні і ви плануєте лише орендувати білборд у Львові чи на околицях міста Лева, ви можете обрати одну з наших рекламних площин. Щоб замовити білборд, спершу оберіть оптимальне місце розташування на нашій карті білбордів. Ми впевнені, що у мережі РА Браво знайдеться конструкція, яка пасуватиме саме для вашої реклами.

Після обрання площини, телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами, або надішліть повідомлення через контактну форму. Ми завжди раді співпраці!

2 думки про “Як встановити рекламну конструкцію?”

  1. Микола

    Дуже дякую за цінну та основне рідкісну інформацію!! Якщо виникнуть запитання обов’язково з вами зв’яжусь!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top